قلم و دفتر هوشمند

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

دسترسی: موجود

‎1٬012٬000 تومان

قلم و دفتر هوشمند


برای اطلاعات بیشتر از این محصول با ما تماس بگیرید.


تلفن: 05132243705

 

جزییات

قلم و دفتر هوشمند:

ما زندگی و کار خود را به صورت موازی انجام می دهیم، اما هیچ وقت ایده ای برای ارتباط بین دنیای آنالوگ و دیجیتال پیدا نکرده ایم. ما  یک راه منحصر به فرد برای حفظ ایده های شما معرفی میکنیم که بین زندگی آنالوگ و دیجیتال حرکت می کند.

یک مجموعه نوشتن هوشمند که به شما اجازه می دهد با ابزارهایی که دوست دارید مانند قلم و کاغذ بنویسید و یادداشت های خود را به صورت صحیح به دیجیتال تبدیل کنید و آن را سریع و ساده برای ویرایش و اشتراک گذاری در تلفن یا لپ تاپ خود.ذخیره سازید. این سیستم از سه عنصر تشکیل شده است: تبلت، قلم دیجیتال + و برنامه یادداشت (در دسترس برای  iOS و  Android)  که با یکدیگر کار می کنند تا به شما یک تجربه یکپارچه جذاب داده شود.

لیست کارهای خود را روی  کاغذ پیاده سازی کنید، صفحه را به برنامه ارسال کنید و لیست را ویرایش کنید تا وظایف خود را از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود پیگیری کنید.

یادداشت ها را در یک جلسه در دفترچه یادداشت خود بکار ببرید و آنها را به صورت PDF به صورت مستقیم به تیم خود ارسال کنید. چشم انداز خود را برای یک پروژه بر روی کاغذ طراحی کنید و آن را به یک نمایش دیجیتال تبدیل کنید یا آن را در زمان واقعی با همکاران خود به عنوان یک تصویر، بردار یا فایل متنی به اشتراک بگذارید.

ویژگی های شگفت انگیز دفتر یادداشت هوشمند اشتراک گذاشتن یک یادداشت از نوت بوک یا تبلت خود، با ضربه زدن روی نماد پاکت در بالای صفحه و ذخیره ایده های خود به عنوان دست خط و یا تبدیل آنها به متن دیجیتال می باشد تا بتوانید به سرعت آنها را جستجو، کپی و ویرایش کنید. یادداشت های خود را همراه با صوتی ثبت شده در همان زمان ذخیره کنید تا هرگز ایده های خود را از دست ندهید.کلیپ مرتبط یافت نشد.


آدرس دانلود ثبت نشده است

نظر خودتان را بنویسید

شما نظر می دهید: قلم و دفتر هوشمند

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.