تکنولوژی, فریم لمسی

فریم‌های لمسی 65 اینچ

فریم‌های لمسی 65 اینچ

زمان تخمین زده شده مطالعه: 2 دقیقه

فریم‌های لمسی 65 اینچ

برای یک ارائه خوب، نیازمند به راه تعاملی خوبی با شنوندگان هستیم. تکنولوژی‌های بسیاری وجود دارد که می‌تواند به داشتن تعامل خوب با شنودنگان کمک کنند. یکی از این دسته تکنولوژی‌ها، لمسی بودن صفحه نمایش‌ها می‌باشد که باعث درک بهتر شنوندگان، سرعت عمل بالاتر ارائه دهنده، راحتی بیشتر و… می‌شود. اما با توجه به این که صفحه نمایش و مانیتورهای لمسی چند سال بیشتر نیست که روانه بازار شدند، می‌توان مشاهده کرد که صفحه نمایش و مانیتورهای معمولی هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرند و کسانی که از این نوع نمایشگرها استفاده می‌کنند، قصدی مبنی بر تعویض این مانیتورها با مانیتورهای لمسی را ندارند. چرا که این مانیتورها همچنان قابل بهره‌وری هستند و تعویض آن‌ها صرفه اقتصادی ندارد. به همین منظور مهندسین، دست به طراحی افزونه‌ای زدند. این افزونه برای کاربرانی که از صفحه نمایش‌های معمولی بهره می‌برند، امکان لمسی‌سازی نمایشگر را فراهم می‌سازد. این افزونه فریم‌های لمسی نام دارد.

فریم‌های لمسی و انواع آن

فریم‌های لمسی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، امکان لمسی‌سازی نمایشگرهای معمولی را فراهم می‌آورد. تکنولوژی بکار رفته در فریم‌های لمسی متفاوت است که منجر به پدید اومدن انواع فریم‌های لمسی گشته است. انواع فریم‌ها در سه نوع خلاصه می‌شوند که عبارتند از:
  1. فریم‌های مقاومتی
  2. فریم‌های خازنی
  3. فریم‌های IR
انواع فریم‌های لمسی هر کدام از این فریم‌ها داراری ویژگی‌های منحصر به فرد می‌باشند. با کلیک بر روی لینک‌های فوق می‌توانید اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

فریم لمسی 65 اینچ- نحوه لمسی‌سازی تلوزیون و نمایشگر شما

فریم‌های لمسی در ابعاد و اندازه‌های گوناگون در بازار موجود می‌باشند. این ابعاد از 32 اینچ تا 103 اینچ متفاومت است که این موضوع نشانگر لمسی‌سازی تلوزیون‌ها می‌باشد. بدین معنا که با استفاده از این وسیله می‌توانید لذت استفاده از تلویزیون لمسی را با هزینه بسیار کمتر، تجربه کنید. در این مقاله به اختصاص، مدل IR در ابعاد 65 اینچی این دستگاه بحث می‌شود. این نوع که تولید شرکت بزرگ دانش‌آوران خراسان می‌باشد، قابلیت لمس 20 نقطه به طور همزمان را دارا می‌باشد. همچنین به دلیل تکنولوژی بالا بکار رفته در این مدل، فریم لمسی ضدضربه بوده و قابلیت استفاده در مکان‌های عمومی را دارا می‌باشد. لازم به ذکر است که با استفاده از این تکنولوژی (تکنولوژی IR) وضوح تصویر به شدت بالا می‌رود و شاهد کیفیت 4K در این فریم‌های لمسی هستیم. این فریم با استفاده از یک چسب دوطرفه به نمایشگر و با استفاده از یک کابل USB به سیستم متصل می‌شود.
اطلاع از قیمت و خرید فریم لمسی دانش‌آوران اطلاعات کامل در رابطه با فریم‌ لمسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *