برد هوشمند, تکنولوژی

تدریس تعاملی، موثرتر و مدرن

تدریس تعاملی، موثرتر و مدرن

زمان تخمین زده شده مطالعه: 3 دقیقه

تدریس تعاملی، موثرتر و مدرن

با همه‌گیر شدن تکنولوژی در دنیا امروزه، جذابیت دنیا افزایش یافته و کارهایی که قبل‌تر خسته‌کننده و سرسام‌آور بود، به راحتی انجام می‌شود. یکی از مکان‌هایی که بسیار خسته‌کننده است و تاثیر مهمی در جامعه و نقش افراد در آینده دارد؛ کلاس‌ها می‌باشد. با وجود این که کلاس‌های درس و آموزش یکی از مهم‌ترین محل‌هایی است که در آن تمرکز و علاقه، نقش اساسی ایفا می‌کند، ما همچنان شاهد ناکارآمدی این مکان‌ها می‌باشیم. تکنولوژی می‌تواند مسیر این ناکارآمدی را تغییر داده و بهتر کند. امروزه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته در دنیا، از آموزش هوشمند رونمایی شده است و روزانه روند آن بهبود می‌یابد. یکی از این پارامترهای هوشمند سازی بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا می‌باشد. یکی از وسایلی که تدریس را تعاملی و هوشمند می‌سازد، برد هوشمند است. همین امر موجب شده است تا بردهای هوشمند در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته باشد.

برد هوشمند

برد هوشمند در واقع وسیله هوشمندی است که به کمک آن تدریس تعاملی و جذاب‌تر می‌گردد. این بردها در واقع به عنوان نمایشگر رایانه‌ها عمل می‌کنند. اما با این تفاوت که این نمایشگرها مختص آموزش طراحی و مهندسی شده است. با کمک بردهای هوشمند دروس برای دانش‌آموزان جذاب‌تر و راحت‌تر می‌شود. زیرا تکنولوژی کمک به آسان‌تر شدن کارها می‌کند. همچنین دانش‌آموزانی که روز خود را با تکنولوژی می‌گذارنند، نمی‌توانند در محیط خشک و خسته‌کننده کلاس‌ها صبر کنند. اما با استفاده از بردهای هوشمند، تکنولوژی وارد کلاس می‌شود. همین امر موجب می‌شود تا ارتباط دانش‌آموزان سر کلاس بار دیگر با تکنولوژی برقرار گردد. تمام این عوامل منجر به تدریس تعاملی بهتر، فهم راحت‌تر، کارآمدی و بازده بیشتر کلاس‌ها می‌گردد.

برد هوشمند دارای انواع گوناگونی می‌باشد که هر یک ویژگی خاص خود را دارند. انواع برد هوشمند عبارت هستند از:

  1. برد هوشمند اولتراسونیک
  2. برد هوشمند مغناطیسی
  3. برد هوشمند مقاومتی
  4. برد هوشمند IR

که ویژگی و نحوه کار هر یک از انواع بردهای هوشمند در مقاله زیر بررسی شده است.

اطلاعات بیشتر مربوط به انواع بردهای هوشمند

تدریس تعاملی، موثرتر و مدرن|برد هوشمند پارس 86 اینچ

اطلاعات مربوط به قیمت و خرید برد هوشمند پارس

با وجود افزایش تقاضا برای برد هوشمند، شرکت‌های کوچک و بزرگ شروع به کار کردند تا به این تقاضا پاسخ دهند. یکی از این شرکت‌ها شرکت بزرگ دانش‌آوران خراسان می‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از کادری مجرب، مستعد و نخبه شروع به طراحی این بردها در داخل کشور کرده است که با نام برد هوشمند پارس شناخته می‌شود. نمونه کارهای این شرکت با نمونه‌های خارجی مشابه قابل قیاس نیست چرا که محصولات این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و به سراسر کشور ارسال می‌شود. همچنین نرم‌افزار آموزشی که این شرکت برای این محصول خود طراحی کرده است دارای قابلیت‌های آموزشی بسیار کارآمدی است که از جمله آنان می‌توان به پکیج کامل معادلات، نمودارها و روابط ریاضیاتی، پکیج کامل آزمایشگاه فیزیک و پکیج کامل آزمایشگاه شیمی اشاره نمود.
 

اطلاعات مربوط به قیمت و خرید برد هوشمند پارس