برد هوشمند, تکنولوژی

بیت‌کوین یا آموزش؟

زمان تخمین زده شده مطالعه: 3 دقیقه

بیت‌کوین یا آموزش؟

بیت‌کوین یا آموزش؟ سوددهی در کدام بیشتر است؟ برو روی کدا سرمایه گذاری کنیم؟ امروز به بررسی جواب این سوالات می‌پردازیم. با پیدایش ناگهانی ویروس کرونا در سراسر جهان، دنیا مجبور به خانه نشینی شد. همین امر موجب تعامل بهتر تکنولوژی با زندگی بشر گشت. این تعامل با گسترش فعالیت‌های آنلاین و دورکاری‌ها منجر به کاهش اتلاف وقت شد. چرا که به عنوان مثال برای دریافت یک فرم اداری لازم بود تا مسافت زیادی از خانه تا اداره طی شود اما در حال حاضر مدت زمان کل فرآیند به اندازه چک کردن یک ایمیل و آپلود فایل می‌باشد. تکنولوژی در زمان کرونا باعث کاهش زمان فرآیند کارها شد و این امر موجب افزایش چشم‌گیر محبوبیت رمزارزها گشت. مهم‌ترین رمزارز موجود در جهان بیت‌کوین می‌باشد که ارزش بسیار بالایی نسبت به رقبا خود دارا است. اما سوال این است که بعد از صعود ناگهانی و چشم‌گیر ارزش بیت‌کوین، سود حاصل از آموزش بیشتر است یا بیت‌کوین؟ بیت‌کوین یا آموزش؟

بیت‌کوین

بیت‌کوین یک واحد پول بدون پشتوانه است. از آنجایی که هدف مالکین و سازندگان بیت‌کوین از تولید این واحد پول، متمرکز نبودن سرمایه در یک نقطه بوده است، این رمزارز را جوری طراحی کرده‌اند که نامتمرکز باشد. این بدین معنا می‌باشد که این پول دیجیتال، دارای سرور مرکزی نبوده و همین امر موجب شده است تا سرمایه تمرکز نداشته باشد. نامتمرکز بودن سرمایه موجب شده است، سرمایه از دست سرمایه‌داران و سیاست‌مداران خارج شده و میان مردم در گردش باشد. نداشتن سرور مرکزی در سیستم دیجیتالی این پول، باعث گسترش ماینر یا استخراج‌کننده‌ها گشته است. این سیستم‌ها که به پردازنده‌های بسیار قوی مجهز می‌باشند، عملیات سروری بیت‌کوین را انجام می‌دهند. گشترش استفاده از ماینرها موجب افزایش بسیار زیاد مصرف برق در سراسر جهان شده است. همچنین استخراج‌کننده‌ها حرارت زیادی را وارد جو می‌کنند که این امر موجب افزایش گرمایش جهانی در سال‌های اخیر می‌شود. لازم به ذکر است که در چند سال اخیر شاهد افزایش چشم‌گیری ارزش بیت‌کوین بوده‌ایم. اما سوالی که برای همه بوجود می‌آید این است که چطور می‌توان به سودی که بیت‌کوین در این چند سال نصیب مردم کرد دست یافت.

آموزش

در جهان امروز بازارهای گوناگون از جنس‌های گوناکون وجود دارد. یکی از این بازارها که منبع درآمد بسیاری از مردم است، آموزش می‌باشد. سالانه میلیون‌ها محصل در دانشگاه‌ها، مدارس و موسسات آموزشی مشغول به تحصیل هستند. با سازمان‌دهی و مدریت درست می‌توان از این بازار موجود و سرمایه‌گذاری در آن سود خوبی به جیب زد. یکی از این سرمایه‌گذاری‌ها استفاده از تکنولوژی روز دنیا می‌باشد که به عنوان مثال می‌توان به استفاده از تخته هوشمند اشاره نمود. برد هوشمند درواقع وسیله‌ای است که آموزش را جذابتر و راحتتر نموده است. شرکت داشن‌آوران خراسان که در زمینه تکنولوژی‌های لمسی پیش‌قدم می‌باشد، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در حال تولید این وسیله می‌باشد. این شرکت با بهره‌وری از بهترین مواد اولیه، کادر مجرب خود و بکارگیری نخبگان، برد هوشمند پارس را در اندازه 86 اینچ تولید نموده و به سراسر کشور ارسال می‌کند. برای بررسی برد‌های هوشمند موجود در بازار و انواع آن اینجا کلیک کنید. برای اطلاعات کامل از برد هوشمند پارس اینجا کلیک کنید. برای اطلاع از قیمت و خرید برد هوشمند پارس اینجا کلیک کنید.

بررسی بیت‌کوین و صنعت آموزش

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *