تکنولوژی

ویندوز 10 آپدیت آبان

امروزه کاربران زیادی در سراسر جهان از سیستم عامل ویندوز استفاده می کنند دلیل این همه گیری استفاده از ویندوز این می باشد که ویندوز دارای محیط کاربری بسیار ساده تری نسبت به دیگر سیستم عامل ها از جمله سیستم عامل لینوکس می باشد به طوریکه حتی بچه های کوچیک هم می توانند به آسانی با ویندوز کارکنند.

البته لازم به ذکر می باشد که سیستم عامل لینوکس هم دارای ویژگی هایی می باشد که ویندوز هنوز نتوانسته به آن ها دست یابد از جمله این ویژگی ها می توانم به سرعت بالای لینوکس در انجام فرآیندهای مختلف اشاره کنم.

چندی پیش شرکت مابکروسافت به کاربران خود در سراسر جهان این مژده رو داد که در آپدیت جدیدش قرار است از نرم افزرهای اندرویدی هم در سیستمش پشتیبانی کند. همانطور که میدانید طی چند وقته اخیر دنیای تکنولوژی به شدت در جهت پیشرفت سرعت گرفته و میتونم بگم این پیشرفت که قبلا به صورته سالانه اتفاق میفتاد امروزه به صورته روزانه شاهد این پیشرفت ها عظیم بشر می باشیم که یکی از این پیشرفت های روزانه مربوط به شرکت مایکروسافت در چند ماهه اخیر می باشد که تقریبا به صورت روزانه در حال توصعه خود و صنعت تکنولوژی بوده است. از نظر من یکی از بزرگترین دستاوردهای شرکت مایکروسافت تا به امروز اجرای نرم افزارهای اندروید بر روی ویندوز می باشد که به نظر من ایده ی بسیار جالبی است و اگر به صورت کامل و موفقیت امیزی به پایان برسد می تواند کاربران زیادتری را به سمت استفاده از این سیستم عامل سوق دهد.

البته در گذشته هم کاربران می توانستند با نرم افزارهای اندروید در محیط ویندوز کار کنند منتها برای اجرای نرم افزارهای اندروید در محیط ویندوز نیاز به این داشتند که نرم افزارهای شبیه ساز محیط اندروید در ویندوز را دانلود کرده و از آن ها برای اجرای برنامه هایشان در محیط ویندوز کمک بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *