Showing the single result

Pars smart board 86 inches

Toman 18,500,000
  1. High writing speed 
  2. Strength against scratches and impact 
  3. It has 10 simultaneous touch points 
  4. It has toolbars on the right and left side of the board 
  5. All-aluminum screen and frame have increased its useful life to more than 20 years
  6. Professional and comprehensive software for presenting content (various academic, academic and administrative levels)

Smartboard (smartboard) یا Smart Board یک دستگاه تعاملی است که از صفحه نمایش لمسی و قلم نوری برای نمایش تصاویر و اطلاعات استفاده می کند. این دستگاه قابلیت اتصال به اینترنت دارد و به کاربران امکان مشارکت در جلسات و کلاس های آنلاین را می دهد. همچنین، قابلیت نمایش تصاویر و ویدیوهای مختلف را داراست و از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی قابلیت ارتباط با دیگران را فراهم می کند. در مدارس و دانشگاه ها از این دستگاه برای تدریس و یادگیری بهره می گیرند و در محیط کار نیز برای جلسات و نمایش ارائه ها و گزارش ها استفاده می شود. 

smartboard جدیدترین و نوین‌ ترین ابزار آموزشی می‌باشد. به کمک این محصول آموزش هوشمند را به مدارس خود آورید و دانش آموزان را مجذوب درس کنید. این محصول با تلفیق تکنولوژی و آموزش، شرایطی عالی برای رشد استعداد های دانش آموزان را فراهم می‌آورد. علاوه بر این با گذاشتن یک برد هوشمند در کلاس مدرسه خود، خشکی و یکنواختی کلاس را از بین برده و کلاسی متنوع داشته باشید. همچنین این محصول تدریس را برای مدرسین نیز آسان‌ تر نموده است. زیرا به کمک نرم‌افزار کمک آموزشی همراه تخته هوشمند، تدریس آسان‌ تر شده و جذابیت آن افزایش می‌یابد.

بهتر کردن مدارس - مواردی که باید برای بهتر کردن مدارس در نظر گرفت

مواردی که باید برای بهتر کردن مدارس در نظر گرفت

زمان تخمین زده شده مطالعه: 6 دقیقه برای اینکه مدارس به درستی و موثر کار کنند، درک عملی قانون اساسی بسیار مهم است. مدارس و سایر نهادهای ...

Continue reading