تخته سفید تعاملی, تکنولوژی, مانیتور لمسی

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

زمان تخمین زده شده مطالعه: 2 دقیقه

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش: در جهان امروز با پبشرفت تکنولوژی، تعامل خوب، نقش مهمی در زندگی ما ایفا می‌کند. به عنوان مثال سالن‌های کنفرانس‌ و یا جلسات مهم کاری، مکانی هستند که می‌باید در آن‌ها  ارتباط خوبی میان شنونده و مطالب برقرار شود. چرا که اگر این ارتباط به خوبی شکل نگیرد، مخاطب علاقه‌ای مطلب نداشته و برایش خسته‌کننده خواهد بود. همچنین در کلاس‌ها که تمرکز روی مطالب مهره اصلی یادگیری می‌باشد، باید ارتباط خوبی میان دروس و محصلان برقرار شود. با شکل‌گیری ارتباط خوب میان مطالب و مخاطب، اثر بخشی و تاثیر موضوع در مخاطب افزایش می‌یابد. افزایش تاثیر مطلب منجر به جذابیت بیشتر برای مخاطب شده و همین موضوع موجب جذب شدن آنان به سمتی که شما در نظر دارید، می‌شود. تمامی این کارها در راستای ایجاد توجه و جذب مخاطب می‌باشد.

در نتیجه ارتباط موثر تاثیر به سزایی در جذب مخاطب داشته و به طبع آن ارتباط خوبی بین شما و مخاطب برقرار می‌گردد.

روش‌های تعامل و برقراری ارتباط خوب

با ظهور تکنولوژی‌های مدرن در جهان امروز، روش‌های گوناگونی در برقراری ارتباط موثر میان موضوع و مخاطب موجود است. به عنوان مثال برای داشتن یک ارائه مناسب، شما نیازمند داشتن یک پاورپوینت جذاب با افکت‌های گوناگون هستید. یکی از راه‌های داشتن تعامل خوب، داشتن نمایشگرهایی است که از تکنولوژی روز دنیا بهره برده و باعث جذب مخاطبان می‌شود. چند قابلیت مهم این نمایشگر ها عبارت هستند از:

  1. لمسی بودن
  2. امکان برقراری ارتباط به اینترنت
  3. امکان اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به طور همزمان

در رابطه با قابلیت اول در مقالات دیگر بحث شده است و هدف اصلی این مقاله نیست. برای خواندن مقالات مرتبط با ویژگی اول اینجا کلیک کنید. 

امکان اشتراک‌گذاری چند صفحه نمایش به‌طور همزمان

با شکل‌گیری شرکت‌های بزرگی همانند ال‌جی، سامسونگ، پاناسونیک، سونی و… موجب افزایش رشد تکنولوژی شده است. به همین علت ما شاهد انواع گوناگون تلویزیون و نمایشگرها، با قابلیت‌های خاص می‌باشیم. همچنین در ایران نیز شرکت‌هایی دست به تولید و توزیع بعضی از این تلوزیون و نمایشگرها شدند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت داشن‌آوران است که با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و کادر مجرب خود، در این حوزه فعالیت می‌کند. این شرکت نمایشگرهای لمسی تولید می‌کند که قابلیت‌های گوناگون بسیاری دارند. ضدضربه بودن، لمسی بودن، اتصال به اینترنت، امکان اشتراک‌‍گذاری چند صفحه نمایش ب طور همزمان، بعضی از قابلیت نمایشگرهای این شرکت می‌باشد.

برای اطلاع از قیمت و خرید نمایشگرهای لمسی داشن‌آوران کلیک کنید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *